O nas

Firma Larix powstała w 2001 roku, początkowo jako księgarnia stacjonarna, od 2006 roku również jako sklep internetowy pod adresem www.larix.lublin.pl. Od 2012 roku poszerzyliśmy asortyment firmy o sprzedaż preparatów i suplementów diety dla zwierząt. Oferujemy sprzedaż wydawnictw książkowych z zakresu medycyny weterynaryjnej, rolnictwa i dziedzin pokrewnych. Księgarnia współpracuje z wieloma istniejącymi na polskim rynku wydawnictwami co gwarantuje pełną i aktualną ofertę książek. Realizujemy zamówienia na wszystkie książki, które są dostępne na polskim i zagranicznym rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do sprzedaży preparaty i suplementy diety dla zwierząt. Proponujemy produkty renomowanych firm polskich i zagranicznych. Wszystkie preparaty i witaminy posiadają aktualne terminy ważności. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Gwarantujemy wysoką jakoś obsługi klienta.

księgarnia Lublin

Dobra współpraca z klientami

Nasze sukcesy zawdzięczamy sprawnej komunikacji i spełnianiu potrzeb klientów.

Więcej →

dodatki paszowe

Szeroka oferta

Posiadamy duży asortyment, aby ułatwić Państwu znalezienie szukanej pozycji.

Więcej →

preparaty dla zwierząt

Szybka dostawa

Gwarantujemy Państwu szybką i pewną dostawę za pośrednictwem kuriera.

Więcej →

księgarnia internetowa

20-033 Lublin ul. Akademicka 15 w budynku AGRO II Collegium Agronomicum

Więcej

Copyright ©LarixProjekt i wykonanie  jeździectwo Web Gold Business

Radiologia kliniczna koni, Hodowla i chów świń, Choroby drobiu, Kodeks pracy Komentarz dla praktyków, Konferencja Borówkowa 2019, Współpraca Nowoczesna uprawa borówki, Chemia kosmetyczna Wybrane zagadnienia, Anatomia weterynaryjna, Międzyplony w praktyce, Najcenniejsze olejki eteryczne cz.I, Najcenniejsze olejki eteryczne cz.II, Zwyciężyć w walce z mastitis, Mastitis - rozpoznawanie, leczenie, profilaktyka, Hortiterapia, Hortiterapia - terapia wspomagająca rehabilitację dzieci i dorosłych, Chów ślimaków, Hodowla i chów świń, Mięsne użytkowanie bydła, Podstawy hodowli i produkcji zwierzęcej, Chów i hodowla owiec i kóz, Ekologiczne żywienie zwierząt, Higiena i dobrostan zwierząt, Hodowla i produkcja gęsi, Sygnały brojlerów Praktyczny przewodnik prowadzenia stada kurcząt rzeźnych, Sygnały kur nieśnych Praktyczny przewodnik prowadzenia stada kur nieśnych

Search

English French German Italian Portuguese Russian

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.