Zapraszamy do kontaktu


Adres

Larix Lublin Sp. z o.o.

ul. Akademicka 15

20-033 Lublin

Telefon

tel. 81 44-111-07

kom. 607 052 842

Email

ksiegarnia@larix.lublin.pl

sklep@larix.lublin.pl

larixlublin@gmail.com

Nr konta

85 1750 0012 0000 0000 2594 3066

Wyślij pytanie przez formularz


Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Przepisz księgarnia Lublin zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Larix Lublin Sp. z o.o. w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres ksiegarnia@larix.lublin.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

dodatki paszowe

20-033 Lublin ul. Akademicka 15 w budynku AGRO II Collegium Agronomicum

Więcej

Copyright ©LarixProjekt i wykonanie  preparaty dla zwierząt Web Gold Business

Radiologia kliniczna koni, Hodowla i chów świń, Choroby drobiu, Kodeks pracy Komentarz dla praktyków, Konferencja Borówkowa 2019, Współpraca Nowoczesna uprawa borówki, Chemia kosmetyczna Wybrane zagadnienia, Anatomia weterynaryjna, Międzyplony w praktyce, Najcenniejsze olejki eteryczne cz.I, Najcenniejsze olejki eteryczne cz.II, Zwyciężyć w walce z mastitis, Mastitis - rozpoznawanie, leczenie, profilaktyka, Hortiterapia, Hortiterapia - terapia wspomagająca rehabilitację dzieci i dorosłych, Chów ślimaków, Hodowla i chów świń, Mięsne użytkowanie bydła, Podstawy hodowli i produkcji zwierzęcej, Chów i hodowla owiec i kóz, Ekologiczne żywienie zwierząt, Higiena i dobrostan zwierząt, Hodowla i produkcja gęsi, Sygnały brojlerów Praktyczny przewodnik prowadzenia stada kurcząt rzeźnych, Sygnały kur nieśnych Praktyczny przewodnik prowadzenia stada kur nieśnych

Search

English French German Italian Portuguese Russian

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.